fbpx

Výroba

Návrh nábytku

Více hlav, víc ví. Naši odborníci a designeři z oboru na samotném začátku tráví hodiny a dny nad tím, jak dát dohromady plán a vizi každému nábytku, který jako ALUX vyprodukujeme. Záleží nám na originalitě, funkčnosti a především prémiovém designu!

Zpracování

Dřevo je jedním ze základních designových prvků našich zahradních edicí. Naše firma garantuje, že každičký krok procesu zpracování dřeva je prováděn se zvýšenou pečlivostí a kvalitou.

Doprava a předání

V tuto chvíli nám není jinou povinností, než Vám předat objednané produkty ALUX. Tak ať dobře slouží. Už teď se těšíme na Vaši další návštěvu!

Od návrhu až k Vašim dvěřím

Naše sety luxusního zahradního nábytku vyrábíme pouze z vysoce kvalitních materiálů v naší české dílně. Vždy klademe důraz na maximální odolnost a zároveň estetický vzhled všech použitých materiálů. Každému kusu věnujeme potřebnou péči, abychom vám vždy mohli nabídnout nábytek, který je výsledkem špičkově odvedené práce.

ALUX TÝM

Dokonale sladěný tým ALUX

To je to nejcennější, co máme. Při výrobě Alux nábytku se bez něho prostě neobejdeme. V průběhu výroby naleznete hned několik odvětví a to svářeče, lakýrníka, truhláře a zámečníka. Všichni tito lidé do svojí práce vkládají své bohaté zkušenosti a každému kroku věnují maximální pečlivost.

Údržba dřeva

Područky a příčky jsou vyrobeny z exotického dřeva garapa. Dřevo je opatřeno olejem (osmo garapa) ve dvou vrstvách. Po zaschnutí je v posledním kroku nanesen tvrdovosk Osmo 3032. Tento postup nám zajistí zakonzervování dřeva v jeho nejlepší kondici.

Hliníková konstrukce

Naše produkty jsou svařené, proto je nelze rozebírat. Sváry jsou vařené metodou CO2 nebo TIG (viditelné sváry jsou kompletně vybroušené do hladka). Snažíme se podporovat české výrobce, proto i naše stroje na svařování nakupujeme od české firmy ALFA IN. 

Povrchová úprava kovu

Kovové konstrukce projdou práškovým lakováním (tzv. komaxitováním). Jedná se o moderní technologii povrchových úprav kovů, která splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí a zaručuje kvalitní konečnou povrchovou úpravu práškovými plasty.