fbpx

Náš příběh

HODNOTY

Pár slov o nás

Jsme parta přátel z malé vesničky kousek od Brna, kteří milují svoji práci. Každý z nás má své jasné postavení a funkci, která u všech směřuje ke stejnému cíli. Předat vám ten nejlepší zahradní nábytek z Moravy, který dokážeme vyrobit.

„Naši zákazníci jsou lidé, kteří mají rádi kvalitu a prémiové produkty. Vědí, že investovat do svého domova se vyplácí.“

ALUX Nábytek - Martin Musil

Zahradní nábytek, který se neokouká.

Let na trhu
0
Vyrobených kusů nábytku
0 +
Spokojených klientů
0 +

ALUX TÝM

Dokonale sladěný tým ALUX

To je to nejcennější, co máme. Při výrobě Alux nábytku se bez něho prostě neobejdeme. V průběhu výroby naleznete hned několik odvětví a to svářeče, lakýrníka, truhláře a zámečníka. Všichni tito lidé do svojí práce vkládají své bohaté zkušenosti a každému kroku věnují maximální pečlivost.

Údržba dřeva

Područky a příčky jsou vyrobeny z exotického dřeva garapa. Dřevo je opatřeno olejem (osmo garapa) ve dvou vrstvách. Po zaschnutí je v posledním kroku nanesen tvrdovosk Osmo 3032. Tento postup nám zajistí zakonzervování dřeva v jeho nejlepší kondici.

Hliníková konstrukce

Naše produkty jsou svařené, proto je nelze rozebírat. Sváry jsou vařené metodou CO2 nebo TIG (viditelné sváry jsou kompletně vybroušené do hladka). Snažíme se podporovat české výrobce, proto i naše stroje na svařování nakupujeme od české firmy ALFA IN. 

Povrchová úprava kovu

Kovové konstrukce projdou práškovým lakováním (tzv. komaxitováním). Jedná se o moderní technologii povrchových úprav kovů, která splňuje přísná kritéria pro ochranu životního prostředí a zaručuje kvalitní konečnou povrchovou úpravu práškovými plasty.

Nejčastější dotazy

Podívejte se na nejčastější dotazy našich zákazníků a ušetřete tak spoustu času jejich hledáním!

Nábytek ALUX si můžete vyzvednout buď osobně v našem showroomu v Pohořelicích, nebo vám jej dopravíme vlastní dopravou. Nábytek s vámi rozbalíme a vyzkoušíme.
Desítky již hotových kusů nábytku máme skladem. V takovém případě doručujeme do 3 pracovních dní. V případě vlastní konfigurace barvy potahů či lakování nábytek vyrobíme a dodáme do 4 týdnů od zaplacení objednávky.
Konfiguraci nábytku od nás máte zcela zdarma a proto neděláme rozdíly v cenách hotového setu nebo jeho vlastním sestavení. Výhodou sestaveného setu může být jeho skladovost a rychlejší doručení.
Nábytek je prakticky bezúdržbový. Hliníkovou konstrukci není potřeba nějak speciálně ošetřovat – její lakování výdrží i desítky let! Dřevěné části doporučujeme jednou ročně přetřít speciálním olejem. Polstrování nedoporučujeme vystavovat přímému slunci a vysoké vlhkosti bez možnosti vysušení.