fbpx

Nábytek za 80 000,- Kč? Pokud vydrží 20 let, proč ne!

V dnešní době je stále obtížnější najít kvalitní a trvanlivý nábytek, který splňuje požadavky na design, pohodlí a příjemnou atmosféru při letních dnech. Ale co kdybychom vám řekli, že existuje český nábytek z Moravy, který je vyroben z hliníku v kombinaci se dřevem a navíc vám může vydržet až 20 let? To zní jako skvělá investice, že?

Pojďme si ho představit bez dalšího okecávání!

Jedná se o nábytek české výroby, který si klade důraz na preciznost, detail a vizuální prožitek. Hlavním materiálem nábytku je hliník.

Proč zrovna hliník?

Hliník je lehký, ale zároveň pevný materiál, který je odolný vůči povětrnostním vlivům a nekoroduje. Kombinace lehkosti a pevnosti dává nábytku skvělou stabilitu.Takže manipulace s nábytkem, už nebude takovou dřinou.

Dřevo Garapa

Aby jsme tento nábytek dovedli ještě do větší dokonalosti zkombinovali jsme ho s dřevem Garapa. Díky dřevu působí nábytek přírodněji a vytvoří útulnější atmosféru. Né nebojte, dřevo se nepoškrábe ani neopotřebuje. Je to díky tomu, že dřevo je ošetřeno několika nátěry speciálního oleje od firmy OSMO.

Co nám ještě chybí? No jasně! Podsedáky! 

Tak o ty, už vůbec nemusíte mít starost, jelikož jsou vyrobeny ze španělské látky Crevin. Tyto látky jsou známe svou stejnobarevností a speciální membránou, která nepropouští vlhkost do výplně sedáku. Takže nemusíte mít strach pustit své malé ratolesti sednout a obavy z nepříznivého počasí taky vypustťe. A kdyby náhodou se vaše dítko rozhodlo udělat z povlaku ostřihovánky, nebo váš mazlíček škrabadlo, tak i na to máme řešení, našeho šikovného čalouníka, pokusí se zachránit co se dá a nebo povlak přešije.

Zdá se že máme řešení na vše, ale to nejlepší je, že opravdu máme!

Nábytek si můžete nakonfigurovat na našich webových stránkách, kde najdete jak sety tak jednotlivé kusy nábytku, jako jsou stoly, křesla a sedačky.

Garatujeme vám, že investovat do nábytku ALUX znamená investovat do kvality a trvanlivosti. Ať už si pořídíte zahradní set pro grilování s přáteli či rodinou nebo na večerní chvilky relaxu s knihou, můžete se spolehnout na to, že vám tento nábytek poskytne komfort jaký si zasloužíte.

Tak proč neinvestovat do nábytku za 80 000,- Kč, který vám poskytne pohodlí, naladí atmosféru a vytvoří elegantní vzhled vašeho venkovního prostoru? My ten důvod proč ne neznáme.

Nabízíme:

  • dlouhodobost
  • minimální starosti
  • nadstandardní design

Vyplatí se to, ale o tom se musíte přesvědčit sami.

Alux 39